Poradenská společnost Praha

CENTO SERVICES je moderní, dynamicky expandující tým profesionálních poradců poskytující komplexní poradenské služby převážně italským podnikatelům a obchodním společnostem, kteří plánují vybudovat podnikání a vstoupit na český trh nebo již podnikají v České republice. Společnost je založena na třech partnerských kancelářích, které působí dlouhodobě na italsko-českém obchodním trhu, což stimuluje nové podnikatelské příležitosti a umožňuje společnosti dosahovat velmi vysoké úrovně poskytovaného poradenství.

Naše hlavní činnosti

  • READY MADE COMPANIES
  • ZAKLÁDÁNÍ A PRODEJ SPOLEČNOSTÍ
  • OBCHODNÍ A PRÁVNÍ PORADENSTVÍ
  • VEDENÍ ÚČETNICTVÍ A DPH

Vlastníme strukturu odborníků poskytujících komplexní služby vždy v konkrétní oblasti zájmu klientů. Snažíme se porozumět komerčním  potřebám našich klientů lépe než konkurence. Poskytujeme vysokou kvalitu našich služeb a neustále zlepšujeme podnikové procesy. Strategické myšlené poradců je zásadním nástrojem udržení se mezi předními poskytovateli poradenských služeb ve stále se měnícím tržním i informačním prostředí.

 Il socio in affari in Repubblica Ceca

Novinky

06.01.2014 09:00
Od ledna 2014 vstupují v účinnost nový občanský zákoník (NOZ) a zákon o obchodních korporacích (ZOK). Úpravu podnikání, která je nyní obsažena v zákoníku obchodním od 1. 1. 2014 postihnou změny, mimo jiné také následující novinky, které naleznete v článku v sekci publikace.
03.01.2014 20:46
S ohledem na nabytí účinnosti nového občanského zákoníku, zákona o veřejných rejstřících a zákona o obchodních korporacích dochází ke změnám při zápisech společností a družstev nebo změn  do obchodního rejstříku. Platnost stávajících formulářů, které jsou jedinou formou přípustnou pro...
01.01.2014 08:21
Dne 5.11.2012 vláda v souladu s plánem legislativních prací vlády na rok 2012 předložila sněmovně návrh zákona o směnárenské činnosti. Relevantním právním předpisem v oblasti upravené navrhovaným zákonem je zákon č. 219/1995 Sb., devizový zákon. Mgr. Martin Holub, který pravidelně přispívá svými...
<< 125 | 126 | 127 | 128 | 129 >>